1/1
FovArt'ta Bu Hafta
Yeni Gelenler
"Sibel Akdağ Akyüz" imzalı özgün çalışmaları mağazamızda inceleyebilirsiniz.
Güncel Yazılar
Instagram
Yılbaşı Özel Koleksiyonu 
Haberler

Realist ressam Mustafa Özel; resimlerinde acı, direnme, sevinç ve mutluluk gibi duyguları portreleri ve insan bedenleri aracılığıyla yansıtmaktadır. Portrelerinde yaşanmışlık ve süreklilik vardır. Kişinin karakteristik özellikleri bir bakışta okunmaktadır. Anlık duygular pek yer almaz. Figür kompozisyonlarında ise hayat şartlarına karşı koymaya çalışan insanların mücadele serüvenini, “hayatın insana oyunlarını” anlatmaktadır.

Orijinal tablo ve eskizlerini incelemek için katalog talep ediniz.

Fovart, özgün tablolarını sevilen TV dizilerinde sergiliyor. 

Kefaret Masumlar Apartmanı, Hekimoğu, Mucize Doktor ve Yeni Hayat dizilerinde sergilenen tablolarımızı satın alabilir, benzerlerini sipariş verebilirsiniz. Özgün ve sertifikalı eserlerimizle evinizde sanata yer açın !

Kredi Kartı ile Alışveriş

Artık mağazamızda bulunan eserlerimizi kredi kartıyla satın alabilirsiniz. Sürecimiz alıştığınız alışverişlerden biraz farklı. Güvenli alışverişiniz için iyzico ile çalışıyoruz. Siparişinizi oluşturduktan sonra bizi arayarak iyzilink talep etmeyi unutmayın!

Kargo ile adrese teslimatlar başladı! Sevdiğiniz tabloları incelerken, gönderim bilgileri bölümünde, kargoya uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mağazadan teslimat süreci:

Online satın alma(reserve)işlemi yapıyorsunuz, sonrasında size randevu veriyoruz ve tablonuzu kontrol ederek teslim almanızı sağlıyoruz. Kredikartı/EFT/Havale/Nakit ödeme yapabilirsiniz.

 

Hangi tabloyu alacağınıza karar veremediyseniz, randevu alın, merak ettiğiniz çalışmaları size yakından gösterelim.

Bostancı Mah. Gümüşçü Sok. No:6B | KADIKÖY, ISTANBUL

  • Beyaz Pinterest Simge
  • Facebook Clean
  • Instagram Sosyal Simge

© 2021 by FOVART SANAT GALERİSİ