1/1
FovArt'ta Bu Hafta
Yeni Gelenler
Yeni Gelenler
Nurgül Erdoğan ve Mersin Ulusoy Özmete tabloları şimdi mağazamızda
Güncel Yazılar
Devam Eden Sergiler
Haberler

Mustafa Özel'in resmi,insan vücudunu kullanarak, onun yaşamla olan çelişkilerini sorgular.! İnsan formunun sadece şekle indirgendiği günümüz sanat trendinde,insanın varlık alanına sahip çıkar. Resmindeki biçim-duygu ilişkisi ile birlikte özellikle portrelerinde anlık ifadeden öte, yaşamsal izleri kullanır..!

Orijinal tablo ve eskizlerini incelemek için katalog talep ediniz.

Fovart, özgün tablolarını sevilen TV dizilerinde sergiliyor. 

Kefaret, Masumlar Apartmanı, Hekimoğu, Mucize Doktor, Doğduğun Ev Kaderindir, Seni Çok Bekledim ve Yeni Hayat dizilerinde sergilenen tablolarımızı satın alabilir, benzerlerini sipariş verebilirsiniz. Özgün ve sertifikalı eserlerimizle evinizde sanata yer açın !

Kredi Kartı ile Alışveriş

Artık mağazamızda bulunan eserlerimizi kredi kartıyla satın alabilirsiniz. Sürecimiz alıştığınız alışverişlerden biraz farklı. Güvenli alışverişiniz için iyzico ile çalışıyoruz. Siparişinizi oluşturduktan sonra bizi arayarak iyzilink talep etmeyi unutmayın!

Satın aldığınız veya rezervasyon yaptırdığınız eserler hakkında iade politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kargo ile adrese teslimatlar başladı! Sevdiğiniz tabloları incelerken, gönderim bilgileri bölümünde, kargoya uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mağazadan teslimat süreci:

Online satın alma(reserve)işlemi yapıyorsunuz, sonrasında size randevu veriyoruz ve tablonuzu kontrol ederek teslim almanızı sağlıyoruz. Kredikartı/EFT/Havale/Nakit ödeme yapabilirsiniz.

 

Hangi tabloyu alacağınıza karar veremediyseniz, randevu alın, merak ettiğiniz çalışmaları size yakından gösterelim.

Bostancı Mah. Gümüşçü Sok. No:6B | KADIKÖY, ISTANBUL

  • Beyaz Pinterest Simge
  • Facebook Clean
  • Instagram Sosyal Simge

© 2021 by FOVART SANAT GALERİSİ