1/1
FovArt'ta Bu Hafta
yeni-hayat-dizisi-logo.jpg
Yeni Gelenler
"Gülay Er" imzalı özgün çalışmaları mağazamızda inceleyebilirsiniz.
Güncel Yazılar
Instagram
Haberler

Realist ressam Mustafa Özel; resimlerinde acı, direnme, sevinç ve mutluluk gibi duyguları portreleri ve insan bedenleri aracılığıyla yansıtmaktadır. Portrelerinde yaşanmışlık ve süreklilik vardır. Kişinin karakteristik özellikleri bir bakışta okunmaktadır. Anlık duygular pek yer almaz. Figür kompozisyonlarında ise hayat şartlarına karşı koymaya çalışan insanların mücadele serüvenini, “hayatın insana oyunlarını” anlatmaktadır.

Orjinal tablo ve eskizlerini incelemek için katalog talep ediniz.

Artık mağazamızda bulunan eserlerimizi kredi kartıyla satın alabilirsiniz. Sürecimiz alıştığınız alışverişlerden biraz farklı. Güvenli alışverişiniz için iyzico ile çalışıyoruz. Siparişinizi oluşturduktan sonra bizi arayarak iyzilink talep etmeyi unutmayın.

Portre Siparişi

Sevdiklerinizin portresi artık bir eser!

Üretim sürecimiz alıştığınız süreçlerden biraz farklı. Mağazamızdan yağlıboya tablo siparişi oluşturun, sonrasında ressamımızın yönlendirmesiyle uygun bir fotoğraf belirleyin, 30 gün içerisinde  imzalı özgün tablonuzu teslim alın.

Ressamlarımız:

Didem Birkon, Gülay Er, Gülnur Şavaş Antay

Kargo ile adrese teslimatlar başladı! Sevdiğiniz tabloları incelerken, gönderim bilgileri bölümünde, kargoya uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mağazadan teslimat süreci:

Online satın alma(reserve)işlemi yapıyorsunuz, sonrasında size randevu veriyoruz ve tablonuzu kontrol ederek teslim almanızı sağlıyoruz. Kredikartı/EFT/Havale/Nakit ödeme yapabilirsiniz.

 

Hangi tabloyu alacağınıza karar veremediyseniz, randevu alın, merak ettiğiniz çalışmaları size yakından gösterelim.

  • Facebook Clean
  • Instagram Sosyal Simge

© 2019 by FovArt Sanat Galerisi